איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות

 תמונות להמחשה - צילום תרמוגרפי


איתור נזילת מים בבית ישן בהרצליה
בעזרת מערכת הצילום התרמי, איתור הנזילה בוצע בדיוק רב. כתוצאה מכך התיקון והרמת הריצוף המחפה נעשו במהירות יעילות ומינימום עלויות ללקוח. דוגמא לאיתור נזילות בצורה איכותית ומדויקת.
 
איתור כשל במערכת צנרת שירותים
שירותי חדר אורחים בבית חדש. הקיר מאחורי האסלה לח ורטוב ויוצר ריח תחב לא נעים ורטיבות נראית לעין. בעזרת מערכת הצילום התרמי אותר מקור הכשל בדיוק מירבי. שוב איתור נזילות ללא כל נזק למבנה.
 
גילוי נזילת מים במטבח משופץ
במטבח המוצג בתמונה, ניתן לראות כי קיימת דליפת מים לאורכו של הצינור המוביל אל כיור המטבח. הדליפה גורמת לריקבון תחת הרצפות, כתוצאה מכך נוצר ריח רע אשר יעלם רק במידה ויתוקן  כשל.
 
איתור נזילה במעבר לחדר שירות כביסה
ניתן לראות בצילום המוצג כי הקיר השמאלי סופח רטיבות רבה ולכן מתקלף ומעלה עובש. עקב דליפת מים בצנרת הרצפתית, נרטב החול התומך בריצוף וגורם לקיר לספוח נוזלים ולהירקב.
 

 

איתור נזילה מאחורי ברז האמבטיה
בעזרת מערכת הצילום התרמי, בוצע איתור הנזילה באיזור ברז האמבטיה. כמו האיתור המדויק והמהיר, בוצע תיקון מדויק ומהיר של הנזילה, תוך הגדלת היעילות והפחתת העלויות ללקוח.
 
איתור כשל בצנרת האמבטיה
נזילה בקיר של חדר האמבטיה. הקיר בחדר האמבטיה לח ורטוב, מה שיוצר תחב עם ריח לא נעים ופגיעה באסתטיקה. הצילום התרמי מאפשר לאתר את המיקום המדויק של איזור הנזילה והתפשטותה בקיר.
 
גילוי נזילת מים נרחבת ברצפה
בצילום תרמי זה ניתן לראות בבירור איתור מדויק של נזילה המתפשטת בצורה נרחבת מתחת לאריחי הרצפה. צילום זה מאפשר ביצוע תיקון נקודתי ומדויק של נזילות כגון זו.
 
איתור נזילה בחדר מגורים
הצילום הבא מציג בצורה ברורה כיצד מתבצע איתור של איזור נזילה בחדר מגורים. רטיבות כזו גורמת להתקלפות צבע והופעת עובש בשל ספיחת הנוזלים.
 

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל