איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
רטיבות בקיר.png

רטיבות בקיר

סובלים מרטיבות בקיר ? חוששים מבית שבור לאחר איתור הנזילה ? להרטק יש את הפתרון! אנו בהרטק משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר לאיתור רטיבות בקיר. באמצעות ציוד לצילום תרמוגרפי בעלי המקצוע שלנו יאתרו בביתך נקודות ואזורים בהם קיימת רטיבות בקיר וכל זאת בבדיקה מהירה, ללא כל צורך בפגיעה במבנה. 

צלצלו 1-800-30-27-27 וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות.
  • איתור נזילות מים בעזרת ציוד מתקדם - איתור ב-0 נזק
  • ביצוע תיקון מומחה לאחר איתור הנזילה
  • פריסה ארצית
  • זמינות 24 שעות ביממה
הרטק איתור נזילות טלפון

רטיבות בקיר - ממה זה נגרם?

בעין בלתי מזויינת קשה לראות נקודות רטיבות בקיר בשלב מוקדם כך שרוב בעלי הבתים מגלים שיש להם רטיבות רק כאשר מופיעים סימני עובש והתפוררות הקיר.רטיבות בקיר מצביעה בדרך כלל על פיצוץ בצנרת אך לרוב אינה מופיעה בסמוך לנקודת הפיצוץ ולפעמים יש צורך לחפש את נקודת הפיצוץ על מנת להחליף את הצינור או חלק הצינור בו קיים הכשל, בעבר, בעלי מקצוע היו חופרים בקיר או ברצפה עד גילוי הנקודה כאשר הם "עוקבים" אחרי סימני רטיבות בקיר עד להגעה למקור הרטיבות, בדרך לחשיפת הנקודה, היה נוצר נזק רב לקיר או למרצפות ובכך עלות התיקון הייתה מתייקרת באופן משמעותי. באמצעות צילום תרמוגרפי, בעל מקצוע מיומן מסוגל לאתר נקודות של רטיבות בקיר לפני הופעת עובש וכך לתקן את הנזילה בצורה קלה ומדויקת ללא יצירת נזק מיותר לקירות הבית.

איתור רטיבות בקיר באמצעות צילום תרמוגרפי

אנחנו ב"הרטק איתור נזילות מים" משתמשים בטכנולוגיה חדישה לאיתור רטיבות בקיר המבוססת על צילום תרמוגרפי. באמצעות צילום תרמוגרפי ניתן להפיק תמונה המתארת את הבדלי הטמפרטורות הקיימים בתוך כל משטח, למשל קיר לבנים, כאשר בעל מקצוע מיומן יודע לאתר נקודות רטיבות בקיר באמצעות תמונה זו. איתור רטיבות בקיר בשלב מוקדם, טרם הופעת סימני עובש וטרם להתפוררות הקיר עשויה להוזיל משמעותית את עלויות התיקון ואף למנוע את הסכנות הנלוות להימצאות בבית אשר מצוי בקירותיו עובש.

תסמכו על המומחים

מאחר שציוד הצילום התרמי הוא ציוד מתקדם ומשוכלל, רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן הבקיא בשימוש בציוד תרמוגרפי יאתר את מקום הכשל בצורה מדייקת וברמת וודאות גבוהה. אצלנו ב"הרטק איתור נזילות מים" בעלי מקצוע מיומנים ביותר הבקיאים בשימוש בציוד התרמוגרפי ובעלי ניסיון רב באיתור רטיבות בקיר כמו גם נקודות פיצוץ בצנרת באמצעות מערכת הצילום התרמוגרפי.
הרטק איתור נזילות טלפון

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל