איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
צילום תרמוגרפי במצלמה

צילום תרמוגרפי

הצילום התרמוגרפי הינו היכולת לפענח כל חומר, מבנה או מרקם מסוים באמצעות הפקה של תמונה בדמותו אשר משקפת את טמפרטורת (חום) האובייקט על כל חלקיו. לכל גוף וחומר בטבע יש טמפרטורה מסוימת בכל רגע נתון. גופים אשר מורכבים מחומרים שונים וממרקם שונה יהיו בעלי טמפרטורה שונה. אם ניקח את גוף האדם לצורך המחשה, טמפרטורת ידינו, רגלנו, אוזנינו וליבנו אינה זהה,יתר על זאת, טמפרטורת גוף האדם משתנה מידי רגע. בשעת פעילות גופנית גופינו מתחמם, ובשעת מנוחה מתקרר.

 

הרטק איתור נזילות טלפון

תהליך הצילום – מחומר לתמונה תרמוגרפית

כל חומר אשר טמפרטורת גופו הינה מעל אפס מעלות צלזיוס פולט קרינה אלקטרומגנטית. ככול שהחומר חם יותר כך נפלטת קרינה בעצמה חזקה יותר. את הקרינה אשר נפלטת ניתן למדוד גם בתדר אינפרא אדום, דהיינו, אורך גל החום או עוצמת הרטט של החומר אשר מושפעים באופן ישיר מהטמפרטורה. מצלמה תרמוגרפית מתבססת לרוב על טכנולוגית סריקת קרני אינפרא אדום. כל תדר באובייקט המצולם ממופה לפי מקומו הפיסי היחסי, ונצבע בצבע התדר האינפרא אדום. בצורה זו מקבלים שיקוף מלא של האובייקט אשר ממחיש את טמפרטורת האובייקט על כל חלקיו.
 

הצילום התרמוגרפי משמש כיום במגוון תחומים:

כבאים ומשמרות הצלה משתמשים ביכולות תרמוגרפיות על מנת לאתר אנשים בתוך עשן סמיך ועל מנת למצוא את מוקד השרפה (המקום החם ביותר). בתחום התעשייה, צילום תרמוגרפי של לוחות חשמל פעילים, נותן אינדקציה ברורה אילו חלקים מתחממים יתר על המידה ולכן מסוכנים לשימוש. צילום תרמוגרפי של מבנה או קיר ייתן איתור מדויק של נזילות מים פנימיות ולכן יחסוך עלויות שיפוץ גבוהות. רמת הדיוק של איתור נזילות היא 98% הצלחה.

יתרונות הצילום התרמוגרפי בעבודות האינסטלציה

  • איתור כשלים צפויים בטרם עת לפי אינדיקציה ידועה מראש
  • אמצעי גילוי ואיתור לא חודרני והרסני
  • שיקוף מלא של מוצקים כגון קירות ומבנה מתכת
  • רמת דיוק מקסימלית הקרובה ל – 100% הצלחה
  • ניתן לצלם שטח רחב ביותר לצורך בדיקה והשוואה


הרטק איתור נזילות טלפון

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל