איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
פתיחת סתימות בצנרת

פתיחת סתימות בצנרת – סיווגים ופתרונות

סובלים מסתימה בצנרת ?הרצפה מוצפת והאסלה סתומה ? צלצלו עכשיו - הרטק זמינים עבורכם 24 שעות ביממה! הרטק מתמחים במתן מגוון פתרונות אינסטלציה מתקדמים ובעלי ניסיון בפתיחת סתימות בפרט .

צלצלו מיד 1-800-30-27-27 ותוך שעתיים הרטק לשירותכם :
  • זמינות 24 ביממה
  • פריסה ארצית
  • שימוש בציוד מתקדם
  • טיפול מונע למניעת סתימות חוזרות

פתיחת סתימות בצנרת הכיור

אבחון הסתימה: המים בכיור מתנקזים באיטיות או לא מנקזים בכלל את איזור הביוב וכתוצאה מכך הכיור מתמלא. ראשית, יש לוודא שהמסננת לא סתומה, במידה ואין לכם מסננת, מומלץ מאוד לרכוש ולהניח בניקוז הכיור. אחת הסתימות השכיחות הינן בכיור המטבח ובכיור האמבטיה, זאת מאחר והן נוצרות כתוצאה מלכלוך כמו שערות ושאריות מזון היורדים אל צנרת הביוב, סתימות אלו מתרחשות גם כאשר מפנים את הפסולת מניקוז הכיור - שאריות קטנות של לכלוך מסתננות לביוב וכתוצאה מכך יגרמו לסתימה. גורמים נוספים להיווצרות סתימה בכיור הינם שמנים (שמקורם באוכל ובשטיפת כלים) וקפה. פתיחת סתימות בצנרת הכיור היא עבודה שמצריכה בעל מקצוע, מכיוון שעבודה עצמית עלולה לגרום נזקים רבים כגון פגיעה בסיפון. חברת הרטק תבצע עבורכם את פתיחת הסתימה בצורה המקצועית ביותר ובשירות אמין ומהיר.


 
 

פתיחת סתימה באמבטיה

אבחון הסתימה:
  • המים מתנקזים באיטיות או לא מתנקזים כלל באמבטיה 
  • ישנה היווצרות של שלולית בקופסת הביקורת
  •  הצנרת משמיעה רעשי גמיעה 
  • המים מתנקזים במהירות ועולים דרך קופסת הביקורת אל רצפת האמבטיה.
פתיחת סתימות בצנרת במקלחת הינה תופעה מאוד שכיחה כאשר מדובר על בתים ישנים בהם הצנרת ישנה ואף בבתים חדשים עם צנרת חדשה כאשר לא הותקנו מסננים שמונעים כניסה של רוב הלכלוך כגון שיער וחול. הלכלוך  עובר מהניקוז אל הצנרת וגורם לסתימה. חשוב לטפל בסתימה במקלחת בשלביה המוקדמים בכדי למנוע את החרפת הסתימה ונזקים נוספים כגון נזילה בצנרת.

פתיחת סתימה בצנרת השירותים

אבחון הסתימה: ניקוז איטי של תכולת השירותים או חוסר ניקוז מוחלט. סתימה בשירותים נגרמת כתוצאה מהשלכת חומרים לאסלה בשכיחות גבוהה, רוב החומרים זורמים לאיזור מערכת הביוב העירונית, עם הזמן נוצרים פגמים על גבי דפנות הצנרת, וכתוצאה מכך ישנה הצטברות של החומרים על דופן הצנרת. ככל שההצטברות רבה יותר, הפתח קטן וזרימת המים איטית יותר עד כדי חוסר יכולת תקין של ניקוז תכולת השירותים.

פתיחת סתימות בצנרת משורשים

אבחון הסתימה: הצפת מים בשירותים והכיור, ריח מסריח מצנרת הביוב .סתימה במערכת הביוב תופיע בכיור, במקלחת או בשירותים. זוהי סתימה נפוצה.סתימת שורשים נגרמת כתוצאה מצמיחת שורשים על מערכת הביוב וחדירת השורשים לצנרת הביוב, כתוצאה מכך השורשים חוסמים את זרם המים למערכת הביוב, או כתוצאה מפסולת שנתקעת בתוך הצינור עצמו.בכדי למנוע ככל האפשר את הסתימה בביוב, יש להקפיד לא להשליך פסולת מוצקה את תעלות הביוב. אינסטלטור חסר ניסיון וציוד מתאים, עשוי לבצע את פתיחת הסתימה בחוסר מקצועיות ולגרום לכך שהסתימה תחזור, ואף לגרום לנזקים גדולים יותר. בכדי לפתוח סתימה מסוג, דרוש ניסיון, ידע מיקצועי, וציוד לחיתוך השורשים, או ניתוק השורש מהצנרת הביוב.


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל