איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

יש לכם סתימה בביוב ? הרטק איתור נזילות מתמחים בביצוע כל עבודות האינסטלציה וטיפול בסתימה בביוב בפרט. לאחר פתיחת הסתימה אנו מבצעים טיפול שמונע חזרה של הבעיה. 

צלצלו 1-800-30-27-27 ותוך שעתיים אנחנו אצלכם.
  • שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.
  • פריסה ארצית
  • זמינות 24 שעות ביממה

פתיחת סתימות ביוב עם הרטק - 24 שעות!

השיטות לפתיחת סתימות הן רבות , חלקן פיזיות ( דחיקת צינור קפיץ, לחץ מים, פתיחת סיפון או נקודת ביוב וניקוי ישיר, חיתוך שורשים וכו') ואחרות כימיות. המקרה המורכב של פתיחת סתימות ביוב מחייב ניסיון במקרים אלו ובהליך משתמשים בכלים וותק מיוחד בסוג העבודה. במקרה של סתימה קלה יחסית ניתן להשתמש בחומר לפתיחת סתימות ביוב (בזהירות!) ואז לנסות להשתמש בפומפה. אם הדבר לא עוזר מדובר בסתימה קשה - הזמינו איש מקצוע בהקדם.
 

פתיחת סתימות ביוב במערכת הרחוב

כאשר בסתימות במערכת הביוב ברחוב הנזק הוא גדול. כאשר ישנה סתימה בביוב הוא עולה על גדותיו וכל מי השופכין מציפים את הכביש והרחוב. ביוב שעולה על גדותיו יכול לשבש את תנועת כלי הרכב והולכי הרגל. פרט לכך, כשהביוב עולה על גדותיו קיימת סכנה להתפרצותן של מחלות שונות, הן ממי השופכין והן ממזיקים שצצים על פני השטח. לצורך פתיחת סתימות ביוב במערכת הביוב ברחוב יש להשתמש בכלים גדולים יותר לצורך פתיחת הסתימות. כלי העבודה המרכזי המשמש לשם פתיחת סתימות ביוב הוא ביובית. ביובית היא למעשה משאית שעל גבה מותקן מכל, המאפשר לשאוב לתוכו את מי השופכין ולפתוח את הסתימה בביוב. באמצעות צינור הפועל על שאיבת ואקום ומתחבר לפתח הביוב, ניתן לשאוב את מי השופכין ולהוציא את הגורם שסתם את הביוב. לאחר מכן מחברים צינור נוסף, המזרים לבור הביוב מים בלחץ אדיר, ומשמש לשטיפת בור הביוב ולהשלמת התהליך. כדי להפעיל ביובית נדרש ידע מקצועי, כמו גם מיומנות רבה. לכן, בכל מקרה של סתימה במערכת הביוב המרכזית ברחוב חשוב לקרוא באופן מיידי לחברת המתמחה במתן שירותי אינסטלציה ציבוריים, לרבות פתיחת סתימות ביוב בבורות.

כיצד אפשר להימנע מסתימות בצנרת ?

על מנת להישמר ממצב של סתימה בביוב יש לבדוק, בראש ובראשונה, את תקינות מערכת הצינורות בבית. סתימה בביוב לרוב אינה מתחרשת במכה אחת, במידה וקצב ניקוז המים במקלחת שלכם איטי מהרגיל , יתכן ומתפתחת סתימה במערכת הביוב שמאיטה את קצב הניקוז ובסוף תסתום את מערכת הביוב לגמרי. במקרה זה ניתן ורצוי להשתמש בנוזל לפתיחת סתימות ביוב ע"מ לשחרר את הלכלוך שהצטבר. שימו לב כי חומר זה הוא רעיל ומסוכן. אם אין שיפור בקצב ניקוז המים - הזמינו איש מקצוע.

תסמכו על המומחים

אצלנו ב"הרטק איתור נזילות מים" בעלי מקצוע מיומנים המשתמשים במכשירים ובטכנולוגיה מהמתקדמים ביותר ויסייעו לכם באיתור כשלים בצנרת ובכך יפחיתו באופן ניכר את הסיכוי להצפה שמקורה בצנרת תקולה.
 

יש לי סתימה בביוב – מה עושים?

"הרטק איתור נזילות מים" זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, במרחק שיחת טלפון אחת.הצוות המיומן שלנו יגיע מצוייד במכשירים המדקדמים ביותר על מנת לטפל ביעילות ובמהירות ויבצע פתיחת סתימות בביוב תוך כדי מזעור הנזקים שנגרמו או עשויים להיגרם ככל שניתן.

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל