איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
פיצוץ בצנרת - הרטק

יש לי פיצוץ בצנרת! מה עושים?

המים זורמים בלי הפסקה? הרצפה מוצפת? ראשית סגרו את ברז המים הראשי, עכשיו זה הזמן לצלצל להרטק איתור נזילות מים. תוך שעתיים אנחנו אצלכם עם צוות מיומן ובעל ניסיון, מיטב הציוד הטכנולוגי כדי לפתור את הבעיה במינימום נזק. 

צלצלו עכשיו 1-800-30-27-27 ואנחנו בדרך אליכם! 
  • זמינות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
  • פריסה ארצית - סניפים ושלוחות ברחבי הארץ.
  • הגעה לבית הלקוח תוך שעתיים.
  • שימוש בציוד מתקדם , צילום תרמי ושירותי ביובית.
  • ביצוע טיפול מונע לצנרת למניעה מוחלטת של סתימות נוספת.
  • שיפוץ הנקודה הבעייתית עד החזרת המצב לקדמותו בצורה מושלמת.

  

הרטק - שימוש בציוד מתקדם

אנו בהרטק משתמשים בטכנולוגיה חדישה לאיתור פיצוץ בצנרת המבוססת על צילום תרמוגרפי. באמצעות צילום תרמוגרפי ניתן להפיק תמונה המתארת את הבדלי הטמפרטורות הקיימים בתוך כל משטח, למשל קיר לבנים, כאשר בעל מקצוע מיומן יודע לאתר נקודות פיצוץ בצנרת באמצעות תמונה זו. פיצוץ בצנרת הוא מצב בו צינור מים נסדק או שנעשה בו נקב וכתוצאה מכך מים מטפטפים או פורצים ממנו החוצה. ישנן מספר סיבות להופעת פיצוץ בצנרת, אחת הסיבות הנפוצות להופעת פיצוץ בצנרת ביתית הינה קורוזיה. בעין בלתי מזוינת קשה לראות נקודות פיצוץ בצנרת בשלב מוקדם כך שרוב בעלי הבתים מגלים שיש להם פיצוץ בצנרת רק כאשר מופיעים סימני רטיבות על הקיר בבית או אצל השכנים בדירה בקומה מתחת.

סימני הרטיבות לא מופיעים בהכרח בסמוך לנקודה בה קיים פיצוץ בצנרת ולעיתים יש צורך לחפש את נקודת הפיצוץ על מנת להחליף את הצינור או חלק הצינור בו קיים הכשל, בעבר, בעלי מקצוע היו חופרים בקיר או ברצפה עד גילוי הנקודה כאשר הם "עוקבים" אחרי הרטיבות עד להגעה למקור הרטיבות, בדרך לחשיפת הנקודה בה קיים פיצוץ בצנרת, היה נוצר נזק רב לקיר או למרצפות ובכך עלות התיקון הייתה מתייקרת באופן משמעותי.

איתור נקודות פיצוץ בצנרת באמצעות צילום תרמוגרפי

בעל מקצוע, הבקיא בטכנולוגיה המתקדמת, יכול לאתר בדיוק רב את נקודת הפיצוץ בצנרת ולחפור בנקודת הפיצוץ ממש, כך שהנזק למבנה הינו מינימאלי, דבר המוזיל בהרבה את עלויות התיקון. מעבר לחיסכון הכספי הנובע מגילוי נקודות פיצוץ בצנרת באופן מדויק, קיים גם חיסכון מהותי בזמן כתוצאה מאיתור מהיר של נקודות הפיצוץ.נוסף על כך, שימוש במערכת הצילום התרמי עשוי לעזור לגלות נקודות פיצוץ בצנרת עוד בטרם הרטיבות נגלית לעין.

תסמכו על המומחים - הרטק איתור נזילות

מאחר שציוד הצילום התרמי הוא ציוד מתקדם ומשוכלל, רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן הבקיא בשימוש בציוד תרמוגרפי יאתר את מקום הכשל בצורה מדויקת וברמת וודאות גבוהה.אצלנו ב"הרטק איתור נזילות מים" בעלי מקצוע מיומנים ביותר הבקיאים בשימוש בציוד התרמוגרפי ובעלי ניסיון רב באיתור נקודות פיצוץ בצנרת באמצעות מערכת הצילום התרמוגרפי.

  

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל