איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
פתיחת סתימה בכיור

סתימה בכיור

יש לכם סתימה בכיור ? עובדים קשה עם הפומפה וכלום לא עוזר? הרטק מגיעים אליכם תוך שעתיים עם צוות מנוסה ומיומן ומיטב הציוד הטכנולוגי.

צלצלו עכשיו 1-800-30-27-27 ואנחנו בדרך אליכם 

השירותים שלנו כוללים :
  • זמינות 24 שעות
  • פריסה ארצית
  • הגעה לבית הלקוח תוך שעתיים
  • שימוש בציוד מתקדם
  • ביצוע טיפול מקיף לצנרת למניעה מוחלטת של סתימות נוספת
לא כל אינסטלטור מוסמך לבצע את כל עבודות האינסטלציה, אנו ב"הרטק איתור נזילות מים" בעלי היכולת המקצועית והכלים המתאים לביצוע כל עבודת אינסטלציה מהפשוטה ביותר, כגון סתימה בכיור, ועד המורכבת ביותר. סתימה בכיור הנראית "תמימה" לכאורה, עשויה להצביע על בעיה כוללת במערכת הביוב. על כן, סתימה בכיור חוזרת מצריכה בדיקה של מערכת הביוב ורצוי לא להסתפק בפתרון קוסמטי שמציע אינסטלטור.

  

מה עושים במצב של סתימה בכיור?

ברוב המקרים של סתימה בכיור, די בשימוש ב"פומפה" או בעזרים ביתיים מסוג זה על מנת לפתור את הבעיה ולשחרר את הצנרת. במצבים מסובכים יותר, קיימים חומרים מעכלים (חומצות) אשר מסייעים בעיכול הגורם המפריע בצנרת, בדרך כלל שאריות אוכל, שומן, שיער וכיוצא בזה, ובכך משחררים את הסתימה. עם זאת, סתימה בכיור החוזרת על עצמה מחייבת בדיקת מומחה ושימוש בכלים ובטכניקות אשר קיימים רק בידי מומחים. אנחנו ב"הרטק איתור נזילות מים" משתמשים בטכניקה לבדיקת מקור הסתימה בכיור ובמידה ומצאנו סתימה בכיור שמקורה בבעיה במערכת הביוב או במערכת הצנרת, יש בידינו הכלים והידע לתת פתרון כולל שימנע הישנות ההופעה של סתימה בכיור.

למה חשוב לגלות את מקור הסתימה בכיור?

במידה ומקורה של סתימה בכיור היא בבעיה כוללת במערכת הצנרת או בעיה בביוב, טיפול קוסמטי בלבד בבעיה עשוי לסייע בטווח הקצר אך יגדיל את הסיכון לפיצוץ בצנרת או הצפה מהביוב, בעיה קשה בהרבה לטיפול ובוודאי יקרה יותר. במידה ובביתכם מופיעה סתימה בכיור החוזרת ונשנית, וכדי למנוע את הנזקים העלולים לצמוח בהצפה או פיצוץ מסיבי בצנרת, אנו ב"הרטק איתור נזילות מים" ממליצים להזמין מומחה שיבדוק את מקור הסתימה וסיבתה ולפי הצורך, מתן פתרון כולל שימנע הישנות הופעת הסתימות.

תסמכו על המומחים - הרטק איתור נזילות

יש צורך במכשור ומיכון מיוחד המתאים למתן פתרון לסתימות ביוב קשות, למרבית האינסטלאטורים הפרטיים אין מיכון מסוג זה ועל כן אין ביכולתם לבצע את התיקון בצורה טובה ומהירה. מאחר שהפעלת המיכון דורשת מיומנות, רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן הבקיא בשימוש במיכון זה יאתר את מקום הכשל בצורה מדויקת וברמת וודאות גבוהה וייתן פתרון כולל מהיר וטוב.אנו ב"הרטק איתור נזילות מים" מפעילים מיכון מסוג זה ואצלנו בעלי מקצוע מיומנים ביותר הבקיאים בשימוש במיכון לצורך איתור ומתן פתרון כולל לכל בעיית אינסטלציה.

  

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל