איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות

ממליצים עלינו

כל בעל מקצוע יטען שהוא הכי טוב ומקצועי, בשטח הדברים עלולים להיות קצת אחרת.. על-כן, חשוב לנו שיהיה לכם קנה מידה נוסף שיעזור לכם לאמוד אותנו.

הלקוחות היקרים שלנו מפרגנים לנו על העבודה שלנו ,הם שלחו אלינו המלצה כתובה, העלנו אותה כדי לשתף אתכם . 
                                               


    המלצה ממסעדת ספגטים. לחץ כאן להגדלה                      המלצה ממהנדס ומנכ"ל חברת גלאור. לחץ כאן להגדלה

   
    המלצה ממפעל תרופות KAMADA.
    
לחץ כאן להגדלה    
    
 המלצה מפיצה דומינוס.
 
לחץ כאן להגדלה 

    המלצה ממנהל מועדון כדורגל-עודד מכנס. 
    לחץ כאן להגדלה

המלצה מרשת חצי חינם. 
לחץ כאן להגדלה
 
   


לקוחות פרטיים
:

יואב מזור : במשך מספר חודשים היו לי בדירה כתמי רטיבות שכיערו את הקיר וגרמו לריח לא נעים, לאחר שהזמנתי שני אינסטלטורים שונים שלא פתרו את הבעיה סופית ונתנו לי רק פתרונות זמניים, הזמנתי את האינסטלטור של הרטק והוא הגיע במועד שקבענו, איתר לי בדיוק את הבעיה ונתן פיתרון סופי לכתמי הרטיבות. באופן אישי אני מאוד ממליץ.

אפרת ארביב: "כשעברתי דירה היו לי כמה עבודות אינסטלציה שהייתי צריכה לסדר, היה לי מאוד חשוב שהאינסטלטור יסיים בהקדם וישאיר את המקום נקי, שכן התעייפתי כבר מכל הסידורים שהיו לי לקראת המעבר. האינסטלטור של הרטק דאג לבצע את כל העבודות שהיו לי בצורה יסודית ואדיבה, השאיר את המקום נקי, היה לי מאוד נעים להעסיק אותו."

שלומה ימין: "פניתי להרטק לאחר שהשכנים שגרים מתחתי התלוננו שיש להם נזילה מהתקרה, האינסטלטור הגיע ותוך חצי שעה גילה את מיקום הנזילה וגם תיקן את הבעיה."

לינוי רביבו: "הרטק אינסטלציה פתחו סתימה בדירה שלי. השירות היה מהיר ומקצועי, האינסטלטור היה מאוד אדיב והשאיר את המקום נקי, ממליצה בחום".

יורם כהן: כשפנו אלי מהמשרד של הרטק לשאול אם אני יכול להמליץ עליהם, נענתי בחיוב. זו התודה שאני יכול לתת על השירות המקצועי והאמין שקיבלתי. חסרים בעלי מקצוע כאלו.

גלעד אשכנזי: הזמנתי את האינסטלטור של הרטק לביצוע מספר עבודות אינסטלציה בביתי הפרטי. האינסטלטור הגיע, נתן לי הצעת מחיר מסודרת לביצוע כל העבודות שביקשתי, לאחר שאישרתי לו להתחיל לעבוד הוא ביצע את העבודה במסירות. החשש שלי היה האימון שאני צריך לתת באינסטלטור, ואכן הופתעתי לגלות שיש עוד בעלי מקצוע טובים ואמינים.

אוסנת חניה: "שלומי הרץ ביצע אצלי שיפוץ אמבטיה, הופנתי אליו דרך שכן שהמליץ לי, העבודה הייתה יסודית ונקייה. שלומי שיתף אותי בכל תהליך העבודה ונתן מענה לכל מה שביקשתי."

מאיר גולן: "שלומי הרץ הוא האינסטלטור הקבוע שלי מזה 3 שנים. אני מרוצה ממנו. אין מה להגיד, שירות אמין וטוב".

בתי עסק :

הרץ אינסטלציה נותנת מענה שותף גם לבתי עסק, בין לקוחותינו הקבועים נמצאים:

בית החייל
פיצה דומינו (סניף נתניה)
מסעדת קסיופיאה
שגרירות ניגריה
שגרירות אנגולה
כל בו חצי חינם
החברה לתרבות ואומנות, הרצליה.


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל