איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
הצפה בבית - הרטק

הצפה בבית? תוך שעה ואנו עם ביובית אצלך!

הצפה בבית היא דבר לא נעים בכלל... נזק לריהוט, למוצרי החשמל, ושעות של ניקיונות וריצות אחרי חברות הביטוח. לנו ב"הרטק איתור נזילות מים" יש פתרונות יעילים ומוכחים לפתרון ומניעה של הצפה בבית - צלצלו 1-800-30-27-27 ותוך שעתיים אנחנו אצלכם. 

השירותים שלנו כוללים :
  • הגעה תוך שעתיים לבית הלקוח
  • פריסה ארצית
  • זמינות 24 שעות ביממה
  • שימוש בציוד מתקדם
  • ביצוע טיפול מונע לצנרת למניעה מוחלטת של הצפות נוספות


נזקי ההצפה בבתים

הצפה בבית יכולה להוות מטרד, במקרה הטוב, ויכולה לגרום לנזק כספי עצום במקרה חמור יותר של הצפה בבית הגורמת לנזק לרכוש ולמבנה.
בעלי בתים רבים אינם מודעים כלל לנזקים העצומים שיכולה לגרום הצפה בבית לרכושם כגון: נזק לשטיחים, נזק לארונות ומיטות, פגיעה במכשירי חשמל, ואף נזק למבנה עצמו.


ניסיוננו ב"הרטק איתור נזילות מים" מלמד כי עלות תיקון הנזק והחלפת הרכוש שנפגע עקב הצפה בבית הינה גבוהה מאוד, במקרים רבים בהם טיפלנו, גילינו כי בדיקה פשוטה הייתה יכולה למנוע את ההצפה ולחסוך ללקוח כסף רב.


טיפול שאיבת הצפה באמצעות ביובית שביצענו בדירה בינואר 2013:


טיפול מונע של סתימות בצנרת

על מנת להישמר ממצב של הצפה בבית יש לבדוק, בראש ובראשונה, את תקינות מערכתה צינורות בבית.
יש לוודא כי אין במערכת הצינורות צינורות חלודים או סדוקים אשר עשויים לדלוף עד כדי פיצוצם, וכן שאין צינורות סתומים או חסומים.
צינור שאינו תקין,בין אם הצינור חלוד, סדוק או סתום, עשוי לגרום לפיצוץ בצנרת שיגרור במהרה הצפה בבית, על כן חשוב מאד להחליף צינורות פגומים בחדשים.

תסמכו על המומחים - הרטק שירותי אינסטלציה

אצלנו ב"הרטק איתור נזילות מים" בעלי מקצוע מיומנים המשתמשים במכשירים ובטכנולוגיה מהמתקדמים ביותר ויסיעו לכם באיתור כשלים בצנרת ובכך יפחיתו באופן ניכר את הסיכוי להצפה שמקורה בצנרת תקולה.

יש לי הצפה בבית – מה עושים?

"הרטק איתור נזילות מים" זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, במרחק שיחת טלפון אחת.
הצוות המיומן שלנו יגיע מצויד במכשירים המתקדמים ביותר על מנת לטפל ביעילות ובמהירות בהצפה ולמזער את הנזקים שנגרמו או עשויים להיגרם ככל שניתן.   

 


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל