איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
גילוי נזילות מים

גילוי נזילות מים

סובל מרטיבות בקיר ? מצאתם נזילה מהשכן ? נזילה מהגג וכתמי עובש ? הרטק איתור נזילות - המומחים בגילוי נזילות ע"י שימוש במיטב הציוד הטכנולוגי הקיים בשוק.
התקשרו עכשיו 1-800-30-27-27

חברת הרטק מתמחה במגוון רחב של איתור נזילות כגון :
    • גילוי נזילות מים בקירות הבית ובתקרה
    • איתור נזילה הנובעת ממקור חיצוני
    • גילוי נזילות מים בצנרות מוסתרות תחת רצפת המבנה
    • גילוי נזילות מהגג כתוצאה מבעיית איטום ואיתור נזילות תחת פאנלים
    • ביקור וייעוץ ללא תשלום.
למה כדאי ? גילוי נזילות מים בשלב מוקדם בעין בלתי מזויינת הינו כמעט בלתי אפשרי כך שרוב בעלי הבתים מגלים שיש להם נזילת רק בשלב בו מופיעים סימני רטיבות על הקיר בבית או אצל השכנים בדירה בקומה מתחת. גילוי נזילות מים בשלב מוקדם עשוי למנוע מצב של רטיבות בקיר המגיעה כדי יצירת עובש והתפוררות הקיר ועשויה אף למנוע הצפה בבית במקרים חמורים של נזילות מים.
   

גילוי נזילות מים באמצעות צילום תרמוגרפי

בעבר הלא רחוק, בעלי מקצוע היו חופרים בקיר או ברצפה עד גילוי נקודת נזילת המים כאשר הם "עוקבים" אחרי סימני רטיבות גלויים לעין עד להגעה למקור הרטיבות, בדרך לחשיפת נקודת נזילת המים, היה נוצר נזק רב לקיר או למרצפות ובכך עלות התיקון הייתה מתייקרת באופן משמעותי. גילוי נזילות מים בצורה מדוייקת החושפת את מקומם באופן וודאי תוזיל את עלויות התיקון ותחסוך זמן רב. שימוש בטכנולוגיה של צילום תרמוגרפי לשם גילוי נזילות מים הינו מדויק ומהיר. הבדיקה נעשית על ידי בעל מקצוע הבקיא בטכנולוגיה המתקדמת, מבלי לפגוע בקיר או במרצפות, וניתן באמצעות הטכנולוגיה של צילום תרמוגרפי לאתר נזילות מים חבויות באיזורים שבעבר היה קשה מאד להגיע אליהם וכל זאת עוד בטרם הופעת רטיבות או ריח של עובש.

תסמכו על המומחים

מאחר שציוד הצילום התרמי הוא ציוד מתקדם ומשוכלל, רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן הבקיא בשימוש בציוד תרמוגרפי יאתר את מקום הכשל בצורה מדוייקת וברמת וודאות גבוהה. אצלנו בהרטק בעלי מקצוע מיומנים ביותר הבקיאים בשימוש בציוד התרמוגרפי לצורך גילוי נזילות מים.
   

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל