איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
p165578_s.jpg

בדיקה לפני קניה

הייתם קונים מכונית ללא בדיקה במוסך? אז למה דירה, חנות או משרד כן? גילוי כשלים במבנה טרם חתימת החוזה, יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים ויותר.

קניית דירה היא העסקה הכלכלית הגדולה והמשמעותית ביותר אצל רובנו. ככול שמבנה הדירה או הבית ישן יותר, כך גוברת ההסתברות לכשלי איטום, בידוד לקוי, פיצוצי צנרות, ודליפות קיר פנימיות וחיצוניות. צילום תרמוגרפי מקיף של המבנה, יבטיח את איתור הנזילות והכשלים בצנרת וכל הבעיות והסיכונים טרם הקנייה, ללא כל צורך בשבירת קירות או גרימת נזק למבנה.


כשלים נפוצים במבנה שמאובחנים באמצעות צילום תרמוגרפי:

  • צנרת רקובה - במקרים רבים חלקים מסוימים של הצנרת מרכיבים עם הזמן וגורמים וגורמים לספיקת מים  בכל אזור הריקבון. הנזק אשר נגרם כתוצאה מכשל זה פוגע בשטח רב במבנה כגון קירות תקרות ורצפות.

  • פיצוצי צנרת - צנרת אשר נשברה או נסדקה תנתב כמות רבה של מים לאזור בו היא ממוקמת. הנזק הנגרם יהיה מהיר ביותר. צילום תרמוגרפי מזהה ומתריע כנגד כשלים אילו ברמת דיוק הקרובה ל 100%.

  • איטום חוץ הבית - חדירת מים ורטיבות מחוץ הבית יכולה להיגרם ממגוון סיבות כגון גשם, ניקוז מים לקוי ממזגן אשר אינו מנותב במלואו אל מחוץ לבית, קיר הגובל בקרקע רטובה סופח לאורח זמן כמות אדירה של נוזלים ועלול לגרום לריקבון ופטריות בתוך הקיר ומחוצה לו. פטריות פנים הקיר ייגרמו לריח רע אשר לא יהיה ניתן להיפטר ממנו אלא בשיפוץ יסודי של חלל הקיר.

  • בדיקה טרום ריצוף - כאשר עומדים לרצף או להניח פרקט ושטיחים מקיר לקיר, חשוב לבדוק כי צנרת המים באזור המיועד לריצוף תקינה ועמידה. גילוי כשל בשלב שלפני הנחת הריצוף, תחסוך שיפוץ כואב ולעייתים קרובות אף יקר.
בדיקה היקפית של בית ממוצע אורכת כשעתיים ובסיום הבדיקה הלקוח מקבל דוח מפורט כולל הסברים וצילומים תרמוגרפיים יסופק ללקוח בתום הבדיקה.


  
 


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל