איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
תחזוקת משאבות בניינים

תחזוקת משאבות ואינסטלציה לבניינים – מה חשוב בבדיקה תקופתית?

מערכות אינסטלציה שכוללות צינורות, משאבות, סננים ועוד כל מיני רכיבים שעלולים להחליד, להיסתם או סתם כך להתבלות הן מערכות שיש להקפיד על תחזוקתן בכל בניין. תקלות בצינורות הביתיים או בצינורות של הבניין יכולות להיגרם כתוצאה מבלאי טבעי או מפסולת שהושלכה פנימה. בתקלות כאלה רצוי מאד שיטפל אינסטלטור מקצועי ומוסמך.

מניעת תקלות

כדי למנוע תקלות במערכת האינסטלציה חשוב לוודא שחברת האחזקה שמטפלת בבניין מספקת גפם שירותים של אינסטלציה מטעם אנשי מקצוע וכי היא מבצעת בדיקות תקופתיות של המערכת כולל מערכת המשאבות. חשוב להימנע מלהשליך לתוך הצנרת פסולת שמו שיערות וחפצים. מערכת האינסטלציה אינה מותאמת לפינוי פסולת מסוג זה. בנוסף, יש לבצע בדיקות תקופתיות על ידי אינסטלטור. תחזוקה נאותה יכול למנוע בעיה של חלודה על הצנרת שתהרוס אותה עם השנים. בכל בעיה של סתימה או נזילה יש לטפל באופן מיידי.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

לא להעלים עין

היעדר טיפול בזמן גורם להחרפת הבעיה ולנזקים קשים למערכת שיגבו מחיר יקר ועלולים להוביל לירידה בערך הבניין. חשוב להבין כי בבניינים רבי קומות או בבניינים ישנים שנמצאים במקומות גבוהים עלולה להיווצר בעיה של לחץ המים. הסיבה לכך נעוצה בזה שלחץ המים שנמצא בצינורות העירוניים מסוגל להביא את המים עד לקומה הרביעית בערך. בקומות גבוהות יותר אין זה מספק וללא משאבה מתאימה הרי שלא ניתן לקבל מים לדירות גבוהות.

מה עושה משאבת לחץ מים?

משאבה מתאימה פותרת את הבעיה על ידי הגברת לחץ המים ובעזרתה ניתן להבטיח זרימה נאותה של מים במהירות גבוהה הרבה יותר על ידי דחיסה של המים ישירות לברזי המים. מדובר בפתרון שיכול להתאים לכל הבניין או שבמקרים מסוימים ניתן להתקין משאבה רק לקומה מסוימת בבניין שדייריה סובלים מבעיה של לחץ המים. אם בחרו דייריי הקומה בפתרון כזה הרי שמומלץ לחבר שעון חשמל לאחד מלוחות החשמל ולהתחלק בהוצאות באופן שווה.

עלויות ואחזקה

מדובר על עלות סמלית של כ 300 שקלים לשנה אחת. אפשר לחסוך בפעילות המשאבה על ידי התקנת שעון שבת שבעזרתו תפסיק המשאבה את פעילותה בשעות הלילה. מבחינת סוגי משאבות יש משאבה קומתית שעלותה נעה סביב 2,500 ₪. בבתים משותפים שבהם מותקנת משאבת לחץ לכל הבניין היא ממוקמת בחדר משאבות שוב לוח פיקוד. עלך ועד הבית מוטלת החובה לשמור ולתחזק את המשאבות של הבניין לטובת שמירה על אורך חייהן ועל לחץ מים תקין.  

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל