איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
שיקום אזור פגוע

כיצד מבצעים ייבוש ומשקמים את מראה האזור הנגוע מרטיבות?

הימצאותם של מים בתוך מבנה הוא מצב לא רצוי שיכול לגרום לכמה בעיות. מטבעם מים נוטים להתפשט לכן מדובר על בעיה שעוברת מחדר לחדר. רטיבות בחלל אחד לעולם לא תסתיים שם, אלא אם כן נפתור את הבעיה משורשה, משום כך בעת פתרון בעיית רטיבות יש לראות בכל המבנה כאזור שנגוע ברטיבות ולא רק באזור שנמצאים בו המים. תכונה נוספת של מבנה שבו יש בעיית רטיבות היא התנפחות של האזור הנגוע. יש מקרים שבהם ייבוש האזור מאפשר שיקום ויש מקרים שבהם הנזק הוא בלתי הפיך.

מה כולל השיקום?

חלק משיקום אזור שנפגע מרטיבות הוא סילוק המים בהקדם האפשרי והזרמה של אוויר במהירות גבוהה בתוך האזורים הנגועים כדי לזרז את התאיידות המים. בהמשך לכך יש להפחית את הלחות בתוך המבנה הנגוע ולשמור על לחות נמוכה של בין 25% ובין 45%. שימוש בחומרי חיטוי נוגדי מזהמים מסייעים למניעת עובש, חיידקים ופטריות וחשוב גם לטהר את האוויר בחלל המבנה.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

ציוד

ביצוע שיקום של חלל נגוע ברטיבות דורש ציוד מקצועי וידע מקצועי. משום כך יש להיעזר בחברה שמבצעת שאיבת מים וניקוז מים על ידי משאבות שעובדות גם מעל לרצפה וגם מתחתיה ללא צורך בפירוק רצפות. השיטה היא קידוח של חורים בקוטר של 5 מ"מ בחללים שבין הרצפות. לאחר מכן מוחדרות צינוריות דקות במיוחד לחללים אלה. היתרון הוא שבגמר השאיבה ניתן לסתום את החורים הקטנים הללו בקלות רבה.

הטכנולוגיה

ניתן כיום בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ליבש מצע חול מתחת לריצוף על ידי פירוק של כמה רצפות בלבד. השיטה כוללת הפעלה של מפזר חום חשמלי, מכשירי עיבוי ומפוחים מסוגים שונים על פי הצורך. לאחר מכן עורכים בדיקת רטיבות על ידי דגימת חול במעבדה כדי לבדוק האם התהליך הושלם.

חצץ

ניתן לייבש מצע של חצץ דק מתחת לרצפות על ידי קידוח חורים קטנים שלך כ 50 מ"מ ולאחר מכם לבצע שאיבה של המים או לבצע דחיסה של אוויר חם שייבש את המים מהחלל. גם כאן תבוצע דגימה שתיבדק במעבדה לבדיקת שלמות התהליך. ייבוש קירות נעשה על ידי תנורי אינפרא אדום. בהקשר של סילוק ריח טחב ועובש ניתן להשתמש בחומרים שונים כמו חוללי אוזון או פלסמה. טיהור האוויר נעשה על ידי מטהרי אוויר בעוצמה רבה ומסנני אוויר ברמת סינון גבוהה במיוחד.

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל