איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
רטיבות ברהיטים

נזקי הרטיבות בקירות ורהיטים.

רבות נאמר על כוחם של המים. מים הם משאב טבע חיוני לקיומם של חיים, אולם הם גם בעלי כוח הרסני ומייצרים בליה. מים מזיזים הרים ומעלימים יבשות ורק בעשור האחרון היינו עדים לכמה נזקי טבע קשים של מים ברחבי העולם. כוחם של המים בא לידי ביטוי גם בעת חדירתם לחללי המגורים שלנו. הכוונה כאן אינה לצונאמי ענק או לסופת טורנדו, אלא דווקא לחדירת מי גשמים או מים מהצנרת הביתית שלנו או של השכנים והיווצרות רטיבות בקירות וברצפת הבית.

איך זה נוצר?

מים שנאגרו לאורך הזמן מתחת לרצפות, היעדר ניקוז ראוי של מערכת המים, ביצוע לא מקצועי דיו של בידוד טרמי ועוד סיבות נוספות גורמות להופעת רטיבות בדירת המגורים שלנו. הצרה מתחילה כאשר הרטיבות לא מטופלת כראוי, והדבר מחמיר עוד יותר כאשר בוחרים בעל מקצוע שאינו מיומן בפתרון בעיית רטיבות. מעבר לבעיה האסתטית של כתמים לא יפים בכלל הידועים יותר כעובש, מדובר בבעיה של ממש שבהיעדר פתרון אמתי בזמן עלולה להסב נזק חמור הן לנכס, הן לחפצים ולרהיטים שנמצאים בו וגם לבריאות יושבי הדירה.
יצירת קשר הרטק איתור נזילות
 

מה הנזק?

הנזק הברור מכל הוא קודם כל לחומרי הבנייה של הבית. כתוצאה מהבליה שמייצרים המים, כבר אמרנו שהם יכולים להזיז הרים, נוצרים סדקים, כתמי רטיבות, כתמי עובש, קילופי צבע ועוד. ריהוט בבית שיש בו רטיבות יכול בקלות להיהרס. אלמנטים מתכתיים יקבלו קורוזיה, כלומר יחלידו ורהיטי עץ ישחקו ויעלו ריקבון. הכוונה בעיקר לרהיטים כבדים כמו ארונות שנמצאים בצמוד לקיר שבו יש רטיבות שאוכלת את העץ לאורך השנים.

במקרה קיצוני

במקרים של רטיבות שלא מטופלת בזמן עלולים להופיע קצרים חשמליים במכשירי החשמל השונים, מה שיכול להרוס אותם וכמובן מהווה גם סכנה לבריאות דיירי הבית. מעבר לכך מדובר בריחות לא נעימים שמתפשטים בכל הדירה ומי שגר בבית שבו רטיבות לאורך זמן עלול להסב לעצמו הזק גופני חמור. משום כך מומלץ ורצוי להתחיל ולטפל ברטיבות מיד ע הופעתה כדי למנוע נזקים חמורים שתיקונם יעלה הרבה יותר בעתיד. בעיית רטיבות לא תיעל כך סתם וכדאי לפנות למומחה כדי שיאתר את מקור הבעיה ויתקנה בהקדם האפשרי.  
הרטק איתור נזילות טלפון

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל