איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
הסכנת חשמל ומים

סכנה – כיצד בודקים רטיבות במערכת החשמל

מערכת החשמל הביתית וגם זו של הרכוש המשותף היא מצע להיווצרות תקלות במערכת החשמל, הן ברכוש הפרטי והן ברכוש המשותף. משום כך לא אחת נתקלים דיירים בבתים משותפים בתקלה במערכת החשמל המשותפת שעליה נותן מענה ועד הבית של אותו הבניין. לאחר שקיבל את ההסכמה של הדיירים ברכוש המשותף הוא פונה לבעל מקצוע שיבדוק מה מקור התקלה ויתקן אותה בהתאם. אין צורך לספר לכם כמה חשוב לבחור בעל מקצוע מקצועי ומוסמך בכל הקשור למערכת החשמל הביתית או זו המשותפת לכלל הדיירים.

איש מקצוע בלבד

עבודה עם מערכת החשמל היא עבודה עדינה שיש להשאירה אך ורק ומומחים. כאן אין להסתפק בארגז כלים וידיים טובות. כל טעות הכי קטנה עלולה לעלות בחיי אדם ולכן אין להקל ראש. מלבד זאת, יש לעבוד עם בעל מקצוע שיודע את התקנים ועובד לפיהם. חשוב לקבל מסמך מסודר שמפרט מהם הליקויים שנמצאו ומהן הדרכים לתקנם. בבדיקת מערכת החשמל בהקשר של רטיבות יש לבדוק כמה דברים ועל כך נרחיב בהמשך המאמר.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

הכן ביתך לחורף

במסגרת פרויקט הכן ביתך לחורף יש לבצע מספר בדיקות בהקשר של איטום הבית, אינסטלציה, מערכות החימום הביתיות וכמובן מערכת החשמל. רטיבות במערכת החשמל היא דבר מסוכן שעלול לעלות בחיי אדם ולכם אין להקל בכך ראש. כדאי להזמין חשמלאי מקצועי שנעזר בציוד מקצועי ובודק האם ישנה סכנה של רטיבות במערכת החשמל. בדיקה של מערכת החשמל לפני החורף תמנע קצרים וניתוקים וכמובן תמנע הרס למכשירי החשמל שלכם בעקבות שימוש לא נכון או קצרים.

חברה מקצועית

ניתן לפנות לחברות מקצועיות שמספקות שירותי בדיקה בעזרת טכנולוגיות מתקדמות כמו מצלמות תרמיות שיכולות לאתר נזילות במקומות נסתרים מהעין. בדיקה כזו מאפשרת גם בדיקה של מערכת החשמל כולה, בקרת מבנה ומתח נמוך או גבוה, בדיקת תשתיות, מערכות האוורור, גנרטורים, מערכות חימום תת רצפתי ולמעשה כל מערכת חשמל שנמצאת בבית ושעלולה לסבול מרטיבות.

מניעת תקלות

בדיקה נכונה לפני החורף תמנע מכם הפתעות לא נעימות ולכן כדאי להקפיד לבצעה על ידי לחברה מקצועית. בכל הקשור לבית משותף כדאי לפנות לחברה מקצועית שתבצע את הבדיקה על יד ציוד מקצועי ותבטיח חורף שקט וחם. 

קראו עוד: סוגי הרטיבות  

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל