איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
חסימה בצינור ניקוז

טיפול בחסימה בצינורות ניקוז

כל מי שגר בדירה ישנה או בדירה שכורה בוודאי מכיר את התופעה של סתימות בצנרת. בדירות ישנות עם צנרת ישנה התופעה שכיחה למדי וגם בדירות שכורות שהם לעתים דירות שמתוחזקות בצורה לקויה לעתים קרובות מתרחשות סתימות בכל מיני מקומות בבית. חשוב להבין כי סתימה לא מופיעה בין לילה, אלא בדרך כלל מדואר על תהליך שקורה לאורך זמן. משום כלך ניתן גם למנוע את התרחשותן במקרים רבים וגם לתקנן לפני שהן הופכות להיות סתימות גדולות ומורכבות שמצריכות איש מקצוע.

מניעה

בהקשר של מניעת סתימות, חשוב להתקין מסננות על כל הכיורים ובאמבטיות בבית. מסננים עולים כמה שקלים והם מאפשרים לאסוף את כל הלכלוך ולמנוע ממנו להגיע לתוך הצינורות. בכיור המטבח למשל כדאי להימנע משפכית שמן וחומרים שמתקשים להתפרק. בכיור האמבטיה ובמקלחת חשוב להיזהר משערות שנכנסות לתוך הצנרת ויכולות לסתום אותה בקלות רבה. עם זאת, לעתים מניעה לא מספקיה משום שהצנרת ישנה מאד וסתימה יכולה להיווצר בכל מקרה.

הרטק איתור נזילות טלפון

לא לטמון את הראש בחול

במקרה כזה כדאי לטפל בבעיה כבר מהשלב שבו אתם מבחינים שהמים יורדים לאט מידי. אין סיבה לטמון את זה בחול ולחכות לסתימה שתגיע, כי אז יהיה קשה יותר לתקנה. פתיחת סתימה בצינור הניקוז של האמבטיה למשל דומה בהרבה לכל פתיחת סתימה בכיור, אלא שכאן ההבדל הוא שאין לנו סיפון שניתן לפרק ולנקות. משום כך יש להתחיל באותה הדרך כמו סתימה בכיור. ראשית יש לנסות להוציא את החומר שגרם לסתימה על ידי שימוש בפומפה.

פומפה

באמבטיות חשוב לסגור את פתח הניקוז העליון, אך במקלחונים אין פתח כזה. לאחר מכן יש לנסות להוציא את החפץ הסותם על ידי הוואקום שנוצר על ידי הפומפה. אם לא הצלחתם כדאי להיעזר בחומר פותח סתימות. חשוב להשתמש בכפפות ולקרוא היטב את הורות היצרן ולעבוד לפיהן. אם גם זה לא הצליח ניתן לנסות להשתמש בקפיץ מיוחד שקונים בחנות לחומרי בניין. זהו קפיץ דומה לזה שמשתמשים בו האינסטלטורים ואותו משחילים לתוך חור הניקוז תוך כדי הזרמת מים.

איש מקצוע

אם גם כאן נחלתם כישלון, ככל הנראה מדובר בסתימה שנמצאת במקום מרוחק יותר ולכם כדאי לקרוא לאיש מקצוע.

הרטק איתור נזילות טלפון


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל