איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
הרטק איתור נזילות תרמי

מה היתרונות של איתור נזילות במצלמה תרמית?

נזילות הן ללא ספק צרה. כאשר מדובר בברז דולף או בנזילה מצינור חשוף מדובר בבעיה שקל יותר לפתור משום שקל לאתר את הנזילה ולכם גם עלות התיקון היא נמוכה בדרך כלל. אך מה עושים כאשר מדובר על נזילה שאת מקורה אנחנו לא יודעים? מהעושים כאשר יש נזילה מאחד הצינורות בתוך הקיר או מהצינורות שבתוך הרצפה יש נזילה? נזילה שמקורה בצינור שנמצא בתוך הקיר מן הסתם קשה יותר לאתר וכאן הסיפור מתחיל להסתבך.

לא לשבור קירות


 

 

זוכרים שבעבר אינסטלטורים היו שוברים קירות כדי לאתר את מקור הנזילה? האמת היא שיש כאלה שעדיין עושים זאת, אולם כאן מדובר על שיטת עבודה מלכלכת ומבולגנת מאד. כאשר שטח הרטיבות הוא גדול יחסית איתור המיקום המדויק של הנזילה הוא קשה והעבודה רק הולכת ומסתבכת. במקרים מסוימים יש צורך לשבור חלק גדול של הקיר כדי לאתר את מקום הנזילה המדויק.

הרטק איתור נזילות טלפון

פלאי הטכנולוגיה

אחת הבשורות המשמחות בתחום של איתור נזילות מחללים לא גלויים כמו קירות למשל הוא הצילום התרמי. צילום תרמי הוא פיתוח חדשני שמאפשר איתור של הנקודה המדויקת שממנה מתחילה נזילה מבלי לשבור את הקיר. כל אינסטלטור שיש ברשות וציוד מתקדם יכול בעזרת מצלמה תרמית לבחון מאין מגיעה הנזילה ולתקנה במהירות הבזק. כך לא נוצר נזק לקיר ואין צורך לשלם לבעל מקצוע נוסף שיבנה את הקיר מחדש.

יצירת קשר הרטק איתור נזילות

איך זה עובד?

הטכנולוגיה שבה עושה הצילום התרמי שימוש היא כזו שמאפשרת גילוי של הנזילה על ידי גלי חום לאורך תוואי הצינור, בין אם הוא ממוקם בתוך הקיר ובין אם בתוך הרצפה. העיקרון לפיו עובדת המצלמה הוא כזה שבמקום שבו נמצא ריכוז המים הגדול ביותר שם תהיה הטמפרטורה הנמוכה ביותר ולכן שם מקור הנזילה.

לא בשורת איוב

מסיבה זו, נזילה בקיר או ברצפה אינה בשורת איוב שאומרת שיש צורך להפוך את כל הבית כדי לאתר מחט בערמת שחת. בזכות הצילום התרמי אפשר לאתר בקלות רבה נזילות קטנות או פיצוצים בצנרת ולתקנם במהרה. מדובר בטכנולוגיה שמאפשרת לאינסטלטורים לעבוד בצורה נקייה הרבה יותר ויעילה הרבה יותר וכמובן עוזרת לנו הלקוחות לקבל שירות טוב יותר מבלי להפוך את כל הבית.

הרטק איתור נזילות טלפון


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל