איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
פתיחת סתימה בכיור

פתיחת סתימה בכיור- עשה זאת בעצמך

זה מתחיל בזה שהמים יורדים לאט בחור הניקוז. רובנו מתעלמים ומקווים שזו אולי טעות אופטית שגורמת לנו לחשוב כך. האמת היא שזו התחלה של סתימה וודאית, שאם לא נטפל בה תהפוך להיות בעיה של ממש. מי שחושב שסתימה בכיור היא עניים לאינסטלטור טועה טעות מרה. המאמר שלפניכם מציע כמה דברים די פשוטים שכל אחד שיש לו ידיים טובות, חוש טכנאי מעט מפותח וארגז כלים פשוט יכול לעשות לפני שהוא קורא לאינסטלטור.


באשמת הצנרת

 

אם אתם חיים בבית ישן שבו צנרת ישנה, סביר להניח שסתימות בכיור הן חלק בלתי נפרד מחייכם. משום כך כדאי לדעת מה עושים במקרה כזה, וחשוב יותר להימנע מלהגיע לסתימה רצינית על ידי התקנת מסננת מתאימה והימנעות משפיכת פסולת או חומרים שמנוניים לצנרת. אם כבר קרה ויש לכם סתימה בכיור, מומלץ ראשית להשתמש בפומפה. מכשיר הפומפה מייצר ואקום. הוואקום יעיל להוצאת חומרים שונים שגורמים לסתימה במקרה שהם נמצאים בקרבת פתח הניקוז.

הרטק איתור נזילות טלפון


 

שלב ב'

 

אם השתחררה הסתימה הרי שכל מה שנותר הוא לשטוף את הכיור במים חמים. אם לא, יש לעבור לשלב הבא שכולל פתיחה של הצנרת מתחת לכיור. חשוב להניח דלי קטן מתחת לצנרת ולעבוד עם כפפות גומי. לאחר מכן יש לנתק את הסיפון מהכיור בעזרת היד או עם מפתח צינורות. בשלב זה חשוב לשים לב לגומיית האטם של הסיפון. הניחו אותה בצד כדי שלא תאבד לכם. כאן אפשר להתחיל לנסות לאתר היכן נמצאת הסתימה ולנקות את הצינורות היטב.


 

מה עוד אשר לעשות?

 

ייתכן שהסתימה היא בצינור הראשי. במקרה כזה יש להעביר חוטר ולנסות לשחרר אותה. אם לא הצלחתם עד כה, תוכלו להשתמש בנוזל לפתיחת סתימות. חשוב לקרוא היטב את הוראת היצרן ולעבוד לפיהן. סביר להניח שאם ביצעתם את כל הפעולות הנ"ל הסתימה נפתחה. אם לא, ככל הנראה מדובר בסתימה שנמצאת במקופם מרוחק יותר ולכם יש לקרוא לאיש מקצוע עם ציוד מתאים כדי שישחרר אותה.

 

תקלות נפוצות ופתרונן:

 

חיברנו את הצנרת ויש נזילה מהסיפון- ככל הנראה שכחנו לחבר את גומיית האטם לסיפון (לעיתים היא נשטפת עם המים לדלי בעת הפירוק). נמצא את הגומייה ונחזור על פעולה ההרכבה.

הרטק איתור נזילות טלפון

עדיין מתקשים? להלן מדריך מפורסם (באנגלית) : 


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל