איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
פתיחת סתימות כיור בחומצה

פתיחת סתימות עם חומצה – מה כדאי לדעת?

כל מי שגר בבית ישן עם צנרת ישנה יודע כמה סתימות הן דבר מעצבן. משום שסתימות קורות לעתים קרובות בצנרת ישנה, קריאה לאינסטלטור עם כל בעיה של סתימה בצנרת משמעה מנוי קבוע אצל האינסטלטור השכונתי. משום כך כדאי לעשות כל מאמץ כדי למנוע היוותרות הסתימה על ידי התקנת מסננים בכיורים והימנעות משפיכת פסולת לתוך חורי הניקוז וכמובן שעם הופעת הסימנים הראשונים לתחילתה של סתימה יש להקפיד ולטפל בה.

תרופות סבתא

ברשת האינטרנט תמצאו תרופות סבתא רבות לטיפול גם בצנרת הביתית על ידי כל מיני חומרים. חשוב להבין כי כל מיני חומרים שנמצאים בביתנו ונראים לא מזיקים בעליל עלולים במגע עם חומרים אחרים להיות מסוכנים מאד. אחד החומרים החזקים ביותר לטיפול בסתימות הוא הסודה הקאוסטית. בעבודה עם סודה קאוסטית שהיא חומר חומצתי חזק מאד חשוב להקפיד על כמה חוקי בטיחות חשובים.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

אמצעי זהירות חשובים

ראשית, בשום אופן אין לחמם את הסודה הקאוסטית. חשוב ביותר לפתוח את כל חלונות הבית ולאוורר את הבית היטב. בנוסף, מומלץ ביותר להשתמש בכפפות גומי ובכל מקרה אין לשפוך אותה לתוך כיור שיש בו מים משום שהתרכובת שתיווצר עלולה להתפוצץ לנו בפנים. לאחר שהבנו מה לא כדאי לעשות ומה כן כדאי לעשות חשוב לקרוא את הוראות היצרן שעל גבי האריזה של הסודה הקאוסטית.

סדר התהליך

עבודה עם סודה קאוסטית צריכה להיעשות בשלבים הבאים. יש לרוקן את הכיור ממים לחלוטין. לאחר מכן יש לשפוך כמות של חומר לפי הוראות היצרן לתוך חור הניקוז. לאחר מכן ניתן להוסיף כמות קטנה של מים חמים ובזהירות רבה. חשוב להבין כי כמות קטנה של מים מבטיחה שגרגרי הסודה ימסו ויהפכו לחומצה שבעזרתה תפורק הסתימה שסותמת לכם את הצנרת. כאן המקום להזהיר כי בעת התהליך הזה נוצרים אדים שרצוי לא לנשום אותם ולכם חשוב לעבוד בחלל מאוורר.

מתי לקרוא לאינסטלטור?

יש לחכות כעשרים דקות ולנסות שוב את אותו התהליך. אם לא הצלחתם לשחרר את הסתימה ככל הנראה מדובר בסתימה שנמצאת במקום מרוחק יותר ויש לשחררה בעזרת קפיץ או על ידי איש מקצוע? בכל מקרה כזה של קריאה לאיש מקצוע יש להזהירו מראש על כך שהשתמשתם בסודה קאוסטית כדי שלא יקבל כוויה בעת העבודה.  
הרטק איתור נזילות טלפון

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל