איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
נזקי רטיבות פרקט

נזקי הנזילות ברצפת פרקט , כיצד מזהים ומתקנים?

חלמתם שנים על פרקט שווה ואיכותי בתוך הבית? סוף סוף הוגשם החלום ואתם נהנים מרצפת עץ איכותית ומפנקת? מצוין. לא אחת קורה שבקווי המים מתחת לרצפות או מתחת לפרקט קיימת נזילה. בעבר נזילה בקווי המין מתחת לרצפת הבית הייתה גזרה קשה שחייב הפירוק של כל הרצפות כדי לאתר את מרום הנזילה המדויק וכדי לתקנה. כיום בזכות טכנולוגיה חדשה ניתן לבצע איתור מוקדם של הנזילה ללא פירוק רצפות, בין אם מדובר על ריצוף רגיל ובין אם מדובר ברצפת פרקט.

חשוב לטפל בהקדם

לפני שנסביר על הטכנולוגיה שתעזור לכם לגלות את מקור הנזילה מבלי לפרק את הפרקט נסביר כי ככל שתקדימו לטפל בבעיה כן ייטב. מים מטבעם נוטים לא להישאר במקום אחד. רטיבות באזור מסוים ללא טיפול מבטיחה התפשטות של המים לכל עבר. אם אתם רוצים למנוע נזק בלתי הפיך לפרקט ולכל המבנה יד לטפל בבעיה בהקדם. מעבר לנזק למבנה מדובר על אוויר לא נקי כתוצאה מהתפשטות מיקרואורגניזמים שנהנים מאקלים לח וחמים שמאפיין חללים שבהם רטיבות.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

איתור הנזילות בצילום טרמי וטיפול

רמה גבוהה של לחות פוגעת בפרקט והן בבריאות וכמובן העובש והפטריות לא מוסיפים לאווירה עם ריח לא נעים ומראה לא אסתטי. הבשורה הטובה היא שכיום טיפול בנזילות כאלה היא פשוטה. איתור הנזילה נעשה על ידי מצלמה טרמית שמאפשרת חשיפה ואיתור מהירים ויעלים של מקור הנזילה מבלי לפרק את הפרקט. שיטה אחרת לאיתור נזילות תת קרקעיות היא על ידי צילום פנים צנרת שנעשה על ידי סיב אופטי. על ידי צילום מדויק ואיכותי ניתן לראות את מקום הנזילה ואת איכותה.

איך משקמים?

לאחר מכן התיקון הוא מהיר ובמינימום נזקים לפרקט. במקרה של התפשטות רטיבות שיקום הפרקט נעשה על ידי ציוד מתוחכם. שלבי העובדה כוללים ראשית ייבוש מהיר של האסור הנגוע, הפחתת אחוזי הלחות בחלל עד לכ 25%, טיהור האוויר ושימוש בחומרים נוגדי פטריות ועובש. טכנולוגיות חדישות מאפשרות כיום החדרה של אוויר חם בשיטות שונות על ידי פירוק של חלק קטן מהפרקט. לאחר מכן נלקחת דגימה למעבדה ובה נבדק אחוז הלחות להערכת טיב העודה. 

סיום העבודה:לאחר ייבוש החלל נעשה שימוש במטהרי אוויר חזקים וחומרים שונים שמנקים את האוויר מהחיידקים.

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל