איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות

כיצד מזהים נזילות בקווי המים ברצפת הבית?

מים הפכו בעולמנו משאב טבע יקר. עלותם עולה כל העת ולכם יותר ויותר אנשים הפכו מודעים לצורך לחסוך במים. כחלק ממגמת החיסכון במים איתור נזילות הפך דבר שבהכרח, לא רק לשם שמירה על המבנה אלא גם למטרת חיסכון במים. יש נזילות שגלויות לעין ולכם קל לאתרן והטיפול בהן האו פשוט למדי. לעומתן יש נזילות שמקורן בקווי המים שנמצאים ברצפת הבית ולכם קשה יותר לאתר אותן. אלה הן נזילות סמויות שגורמות בעיקר לצריכה מוגברת של מים.

לא כמו בעבר

בעבר איתור נזילות בקווי המים ברצפות היה משימה שכרוך בה פינוי רצפות הדירה ולמעשה לא היו מבצעים זאת אלא אם ארע פיצוץ בצנרת. במקרה כזה לא מדובר היה בנזילה סמויה אלא בנזילה שהפכה גלויה והיה צורך לאתר את מקורה. כיום ניתן לאתר נזילות סמויות בקלות רבה מבלי להפוך רצפות בבית על ידי טכנולוגיות חדשות ובכך להימנע ממצב אקוטי של פיצוץ בצנרת. איתור מוקדם של נזילות עשוי אפוא למנוע שיפוצים נרחבים בעתיד ונזקים לצנרת וכמובן עוזר לחסוך בצריכת המים.

הטכנולוגיה החדשה

חברות שונות מציעות שימוש באמצעים טכנולוגיים מגוונים ומפותחים שמאפשרים איתור נזילות ברצפת נהית בקלות רבה ובמהירות. אחת השיטות החדישות לאיתור נזילות בקירות וברצפות היא צילום אינפרא אדום שעושה שימוש בהדמיה טרמית. בעזרת צילום טרמי ניתן לחשוף נזילות סמויות בצנרת ובתשתית האינסטלציה ולגלות מהו מקור הנזילה בצינורות מים, ביוב, וניקוז. המצלמה מאפשרת גם לאתר חדירות מי גשם מגגות, מרפסות, מרצפות ומרתפים.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

סיבים אופטיים

ניתן לבצע גם צילום פנים צנרת שבעזרתו אפשר לאתר תקלות בצנרת הביוב על ידי שימוש בסיב אופטי. טכנולוגיה זו מאפשרת איתור מדויק של תקלות בתוך צינורות ביוב וניקוז על ידי צילום צבעוני ואיכותי של פנים הצינור בעזרתו ניתן לראות את מקום הנזילה ואיכותה. לאחר מכן ניתן לתקן את הצנרת מבלי לגרום נזק ליתר הרצפות. איתור נזילות תת קרקעיות מתאפשר גם על ידי קורלטור ממוחשב וניתן לערוך גם בדיקות מעבדה למדידת לחות, כדי לבדוק האם מידת הלחות עונה על התקנים.

בדק בית

בהקשר של רכישת דירה, בדיקות נזילות תת קרקעיות בדיקה של מומחה לפני העסקה היא חשובה משום שאיתור נזילות תת קרקעיות בצנרת לפני רכישת הדירה יכולה לעזור להתמקח על מחיר הדירה או למנוע מכם להיכנס לעסקה שתסבך אתכם בהוצאה עתידית גבוהה למדי.  

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל