איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
לא צריך אינסטלטור

מתי לא צריך להזמין אינסטלאטור?


הברז דולף? אין לכם מושג מה עושים? לא כולנו נולדנו עם מפתח שוודי בידיים ורובנו לא ממש יודעים מה ההבדל בין מברג פיליפס ובין פלאייר. לכל מי שלא ניחש בחוש טכני מפותח במיוחד מוקדש המאמר הבא. אין סיבה לרוץ ולקרוא לאינסטלטור כדי לתקן כל סתימה הכי קטנה או נזילה מהברז. בעזרת הדרכה נכונה ניתן לבצע כמה פעולות פשוטות ולתקן את הבעיה בעצמנו. המאמר הבא מסביר באילו מקרים אין צורך להזמין אינסטלטור הביתה.


למה לבצע לבד?


ביצוע תיקונים בבית היא חיונית לא רק למטרת חיסכון בכסף, אלא גם למטרת נוחות. תיקון סתימה בכוחות עצמנו או החלפת ברז חוסכת המתנה לבעלי מקצוע ולכן מדובר בשתי ציפורים במכה אחת. במקרה של דליפה מהברז למשל, חשוב להבין כי מרבית הברזים מסוג פרח שהם ברזים בעלי ידית אחת ומותקנים בבתים רבים בישראל איכות החומרים היא מעולה ולכן במקרים רבים כאשר יש נזילה מדובר על גומייה שנפלה או נשחקה על צורך בהחלפת ראש ברז בלבד. כל אלה הן פעולות פשוטות שכל מי שיש באמתחתו ארגז כלים ורצון ללמוד יכול לבצע בקלות רבה.

הרטק איתור נזילות טלפון


סתימה בכיור


סתימות בכיור למשל הן עניין שבשגרה בעיקר בדירות ישנות שבהן הצנרת נסתמת בקלות. אם קרה ויש סתימה בכיור הנה מספר פעולות שניתן לעשות לפני שמזמינים אינסטלטור. ראשית יש לנסות להשתמש בפומפה כדי לנסות והוציא את מה שגרם לסתימה. אם החפץ נמצא בקרבת חור הניקוז הוא ייצא ממנו על ידי הוואקום. אם לא, נעבור לשלב הבא.


שלב ב'


יש להניח דלי מתחת לכיור ולפתוח בעדינות את הסיפון. כאן יש לנסות ולאתר את מקור הסתימה. ניקוי יסודי בדרך כלל יפתור את הבעיה. חשוב לשמור על הגומיות שלא תאבדנה. אם לא נפתרה הבעיה יש להשתמש בנוזל לפתיחת סתימות על פי ההוראות בגב האריזה. אם פתרנו את הבעיה הרי שיש להרכיב מחדש את הצנרת. חשוב לא לשכוח להחזיר את הגומיות למקומן. אם גם כאן הבעיה לא נפתרה ככל הנראה מדובר בסתימה במיקום מרוחק יותר ולכם יש צורך לקרוא לאינסטלטור שברשותו ציוד מתאים לפתיחת סתימה מרוחקת.


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל