איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
התקנת ברז אמבטיה

כיצד מתקינים ברז?

החומרים שמהם עשויים ברזים הם חומרים איכותיים, משום כך אורך החיים של ברזים הוא ארוך למדי והם מחזיקים שנים רבות. עם זאת, לא אחת כחלק משיפוץ הבית או רק כדי להתחדש במראה חדש יותר לחדר האמבטיה או למטבח אנו רוצים להחליף ברז ישן בברז חדש. ניתן כמובן להזמין איש מקצוע שירכיב עבורנו את הברז, אולם אפשר בהחלט להרכיב את הברז בכוחות עצמנו. כל מה צריך הוא קצת חוש טכני, ארגז כלים וכמובן רצון ללמוד.

לא על איש מקצוע לבדו

המאמר שלפניכם לסביר כיצד לבצע החלפה של ברז ישן בברז חדש בקלות ובנוחות. לאחר שתבצעו זאת בפעם הראשונה תופתעו לגלות כמה זה פשוט וסביר להניח שתנסו לבצע פעולות שונות בבית בכוחות עצמכם, פעולות שבעבר ביצוען היה כרוך בהזמנת איש מקצוע. כדי להחליף את הברז הישן יש כמובן לרכוש ברז חדש. מומלץ לקנות ברז בחנויות המורשות מיצרן בעל שם כך שתקבלו גם תעודת אחריות שתקפה לתקופה של כ 7 שנים.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

סדר הפעולות

לאחר מכן יש לסגור את השיבר הראשי ולרוקן את המים מהברז על יד פתיחתו. בעזרת מפתח שוודי יש לפתוח את האומים שמחברים את הברז אל הקיר. מה שאתם רואים כרגע בקיר הם למעשה עוגני הברז. יש אפשרות להחליפם בעוגנים החדשים, אך בדרך כלל אין זה רצוי. כאן המקום לוודא שיש גומיות אטימה במקומות הנכונים. כעת יש לחבר את הברז אל העוגנים ולהדק בעזרת האומים עם כיוון השעון. יש לבצע זאת לסירוגין בכל צד.

הברז לא מתאים?

חשוב לציין שייתכן שהברז החדש לא מתאים בדיוק לרווח בין שני העוגנים. במקרה כזה אפשר להרחיב או להקטין את הרווח על ידי סיבוב של אחד מהעוגנים. לאחר שהידקנו את האומים ניתן לפתוח את השיבר ולבדוק את הברז החדש.

נזילה

אם מופיעה נזילה בין הברז ובין הקיר, כנראה מדובר באחת משתי התקלות הבאות: ייתכן ששכחנו לבדוק את הימצאות הגומייה האוטמת או שלא חיזקנו את האומים בצורה הולמת. הדבר הראשון שיש לעשות אם כן הוא לנסות לחזק שוב את האומים. אם הנזילה ממשיכה, ככל הנראה מדובר בבעיה של הגומייה ויש לחזור שוב על התהליך כדי לוודא שהיא נמצאת במקומה.

 לא הצלחתם להסתדר? להלן מדריך מצולם:
הרטק איתור נזילות טלפון

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל