איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
חסכמים

חסכמים - האם זה מומלץ וכיצד מתקינים?

בעיית המים ההולכת וגוברת בישראל היא עובדה שידועה לכל. עליית תעריפי המים אמנם הובילה לכך שישראלים רבים חוסכים יותר בצריכת המים שלהם ומודעים יותר ויותר להיקף הצריכה בבתים הפרטיים, אולם הדרך עד לפתרון היא עדיין ארוכה. מה הייתם אומרים לו סיפרנו לכם על דרך פשוטה לחסוך עד 40% מצריכת המים שלכם מבלי לחוש בהבדל? סביר להניח שהייתם לא מאמינים. המאמר הבא מוקדש אם כן לכל קטני האמונה.

איך חוסכים?

אחת הדרכים היעילות ביותר לחסוך במים היא על ידי התקנת חסכמים. חסכמים הם פתרון מצוין לוויסות כמות המים שיוצאת מהברז בעת פתיחתו. תודות לטכנולוגיה הפשוטה אך הגאונית של החסכמים שמופעלת על ידי טבעת גומי שמורכבת על פיית הברז, ניתן לחסוך עד כ 40% מצריכת המים החודשית על ידי התקנת חסכמים על כל הכיורים בבית.


לחצו כאן למידע נוסף על חסכמים ומוצרים לחיסכון במים באתר רשות המים

הרטק איתור נזילות טלפון

שתי ציפורים במכה

התקנת חסכמים היא יעילה אפוא לשתי מטרות חשובות. מעבר למטרה החשובה מכל של חיסכון במים, התקנת חסכמים על כל הכיורים בבית חוסכת לכם כסף, והרבה. בעקבות עליית תעריפי המים בשנים האחרונות והיד עוד נטויה, התקנת חסכמים חוסכת מאות שקלים בשנה, סכום בהחלט לא מבוטל. אם שאלתם את עצמכם במה כרוכה ההשקעה, הרי שמדובר בהשקעה של כמה עשרות שקלים ולעתים יש מבצעים שבהם המדינה מחלקת חסכמים בחינם, בעיקר לקראת חודשי הקיץ.

השקעה פעוטה ונבונה

בכל מקרה, השקעה בחסכמים בין אם שילמתם עבורם ובין אם לא הם הוצאה חכמה, ערכית ונבונה. לכך נוספת העובדה כי התקנתם על הברז אינה משנה בשום צורה כמעט את לחץ המים. בהבדל תחושו אולי במקרה שבו למשל אתם צריכים למלא דלי גדול או בריכה, רחמנא ליצלן, תחושו כי המילוי לוקח זמן ארוך יותר, אולם בשימוש היומיומי של מקלחת, הדחת כלים ויתר השימושים היומיומיים לא תחושו בהבדל.

רוצו לקנות!

העובדה שבבתים רבים בישראל החמה שבה חודשי החורף הם מועטים וכמויות הגשם הן מזעריות אין עדיין חסכמים אפוא היא עובדה מתמיהה. אין סיבה למה לא להתקינם, אלא רק סיבות למה כן לעשות זאת. אז אם אין עדיין על כל הברזים אצלכם בבית חסכמים כדאי להתקינם ויפה שעה אחת קודם.

הרטק איתור נזילות טלפון


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל