איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
תאגיד מים צנרת

תאגיד המים שלי מחליף תשתיות מים באזור, מה זה אומר?

שמעתם שתאגיד המים שלכם מחליף תשתיות? מצד אחד זו בשורה טובה משום שמדובר על שדרוג של כל תשתית המים באזור שזה דבר מבורך לכשעצמו, אולם זו בוודאי גם בשורה בעייתית משום שהחלפת תשתיות המים עלולה לייצר הרבה רעש ובלגן ברחוב עקב עבודות מרעישות במיוחד בשכונה. המאמר הבא מסביר לכל מי מעוניין לדעת מה כוללות עבודות החלפת תשתיות המים ולמה עלינו האזרחים לצפות לקראת התחלת העבודות הללו.

אינטרס משותף

ראשית חשבו להבין כי האינטרס המשותף הן של התאגידים והן של תושבי השכונה הוא בוודאי לסיים את העבודות כמה שיותר מהר ובצורה מושלמת. החלפת תשתיות המים היא לעתים דבר הכרחי בין אם בשל לחץ מים נמוך מידי עקב צנרת ישנה, בין אם בשל פיצוצים שאירעו בצנרת לעתים תכופות שגרמו לבזבוז מים אדיר לתושבים ובין אפם בשל כל הסיבות הללו יחד. תשתית מים ישנה היא מקור לבעיות רבות ולכם עם כל הבלגן שכרוך בכך, כדאי לבצע זאת ויפה שעה אחת קודם.

הרטק איתור נזילות טלפון

מזעור הנזק

כדי למזער את הפגיעה בתושבי השכונה מבצעים התאגידים את העבודות בשלבים על פי רחובות כדי לא ליצור מצב שבו כל השכונה סובלת מעבודות השיפוץ. לפני תחילת העבודות מודיע התאגיד לדיירי הרחוב בצורה מסודרת כי יש לפנות את הרכבים מצדי הרחוב וכמובן הודעות מסודרת על הפסקות מים עתידיות ומועדן. המטרה האי להפריע כמה שפחות לרווחת חייהם של תושבי האזור והשכונה וביצוע מהיר של העבודות מבלי לפגוע באיכות העבודה.

רעש, אבק ולכלוך

אז אם שאלתם את עצמכם מה המשמעות של החלפת תשתיות המין הרי שהתשובה מורכבת מכמה רבדים. ברובד הראשון, בזמן השיפוצים ועבודות ההחלפה ייתכנו הפסקות מים מתוכננות ויזומות שעליהן תקבלו הודעה מסודרת. כאמור יהיה צורך להזיז את הרכבים מצדי הכביש על פי דרישה וכמובן שייתכן רעש בעקבות קידוחים. אבק ולכלוך הם תמיד חלק בלתי נפרד מעבודות שיפוץ ולכם אין להימנע מהם, אך צריך לזכור כי מדובר במפגעים זמניים.

איכות חיים

ברובד השני המשמעות של החלפת תשתיות המים היא אספקה טובה יותר של מים, שיפור משמעותי בלחץ המים בדירה שלכם, הקטנה עד לאפס של פיצוצים בצנרת והקטנת צריכת המים ובסיכומו של דבר איכות חיים טובה יותר.


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל