איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
הזמנת ביובית

מה היא ביובית?

רובנו המכריע חושבים עם כל בעיה של מערכת הביוב על האינסטלטור השכונתי. אולם, חשוב להכיר פתרון אחר למצב של בעיה במערכת הביוב. נעים להכיר, הביובית. ביובית יכולה לפתור כל בעיה במערכת הביוב במהירות רבה והיתרון הברור שלה הוא זה שהיא מספקת מענה לכל סוג של מערכת ביוב ומסייעת לה לעבוד בצורה הטובה ביותר.

מה זה בכלל?

ביובית היא כלי רכב שמעליו מותקנת מכלית שאיבה שמנקה באופן יעיל במיוחד כל מיני פסולת שמצטברת עם הזמן במערכת הביוב. השיטה היא יצירת לחץ מים גדול וחזק וגם פעולת וואקום. שילוב של שני הכוחות הללו יותר פעולת שאיבה מהירה ויעילה במיוחד במקלטים, מרתפים, חניונים ופירי מעליות. זוהי משאבה חזקה במיוחד עם יכולת קיבול שח כ 20 קוב וכוחה של המשאבה הוא רב למדי והיא למעשה יכולה לשאוב כל חומר בהספק של 20,000 ליטר לדקה.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

מי מפעיל אותה?

אנשי המקצוע שתמצאו על הביובית הם בדרך כלל מנהל ומפעיל מוסמכים שפועלים באופן ידני ועובדים עם כלי עבודה כמו מברגים, לומים, איזמלים, פטישים ועוד עזרים שונים בצמוד לתפעולה של הביובית. ייחודה של הביובית הוא בכך שהיא כאמור מתאימה לביצוע מגוון של פעולות למערכות ביוב שונות וביניהן ניתן למנות את פתיחת סתימות הביוב על ידי לחץ מים יעיל במיוחד שמנקה את כל השומן והלכלוך שמצטברים עם הזמן במערכת הביוב שלכם.

איפה עוד זה יעיל?

גם בתי עסק שבהם נעשה שימו שאינטנסיבי יומיומי במערכת הביוב על ידי מספר רב שלאנשים יכולים להיעזר בביובית לטובת ניקיון מערכת הביוב ואחזקתה באופן שוטף. זאת במטרה למנוע הופעת סתימות שעלולות לשתק את פעילותו של העסק וכך לפגוע בו בצורה אנושה. במקרה של הצפות למשל ניתן להשתמש בביובית כדי למנוע התפשטות של המים לכל עבר וכך למנוע נזק לרכוש וכמובן פגיעה בחיי אדם.

ניקיון האזור

חשוב לציין שבסיום העבודה של הביובית צוות העובדים מבצע ניקיון של האזור ומבצע שטיפה של מערכת הביוב שמסייעת למניעת ריחות לא נעימים. מדובר אפוא בכלי יעיל וחזק במיוחד שכדאי להכיר כדי שאם בעתיד תיתקלו בבעיה במערכת הביוב שלכם תדעו למי כדאי לפנות.   הרטק איתור נזילות טלפון

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל