איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
בדיקת צנרת בית

בדיקת הצנרת בבית – מה חשוב לבדוק ומתי?

בעיות רטיבות שכיחות בבתים ובדירות רבים בישראל. הסברה רווחת שהדבר נוגע רק לדירות מוזנחות שלא תוחזקו כהלכה לאורך השנים או לדירות ישנות במיוחד. האמת היא שנזילות הן נחלתם של בעלי דירות ישנות וגם דירות חדשות ומקורן הוא בביצוע איטום לא מספק במספר מקומות בבית וכמובן מבעיות בצנרת. משום כך חשוב מעת לעת לבצע בדיקה של הצנרת על ידי בעלי מקצוע שמתמחים באיתור נזילות במערכת הצינורות הביתית ובמערכת האיטום.

למה מומחה?

חשיבות העבודה עם מומחים בתחום היא בכך שהם מבצעים סריקות תרמיות על ידי מצלמה תרמית שבעזרת טכנולוגית אינפרא אדום מאתרת נזילות מים. מלבד צילום טרמי באיכות גבוהה חשוב לוודא שהמומחה שמבצע אותו יודע גם לפענח אותו. בסיום התהליך תקבלו דו"ח בצירוף תמונות שמהוות המלצה לתיקון הליקויים שנמצאו בבדיקה וגם המלצות מקצועיות לגבי דרכי הפתרון של הליקויים.

למה סריקה?

היתרון של סריקה טרמית הוא בכך שבעזרתה ניתן לאתר ליקויים שאינם נמצאים בגלוי לעין האנושית. נזילות בקירות, רטיבות בקווי המים מתחת לריצוף, דליפות בצנרת, רטיבות מתחת ליריעות האיטום של הגג, גשרי קור ולחות פנימית בקירות ואיתור רטיבות בקירות הבית. כל זה נעשה מבלי ליצור הרס ובלגן בבית ומבלי להזיז רצפות או לשבור קירות. העיקרון שלפיו עובדת מצלמה טרמית הוא שינויים בטמפרטורות. אזור שבו הטמפרטורה נמוכה יותר הוא אזור שסובל מרטיבות.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

מה עוד?

בעזרת הטכנולוגיה החדישה ניתן לאתר את כיוון ההתפשטות של הרטיבות ובהתאם לכך לטפל בה באופן יעיל. חשוב לבדוק את מערכת המים, צנרות אספקת המים ולאבחן את נתוני הלחות הפנימית שהיא זו שמייצרת עיבוי, טחב ופטריות. איתור נזילה מאפשר לבדוק מה מקור הרטיבות. האם מדובר בבעיה של איטום ולכן מדובר בחדירה של מי גשמים, או שמא מדובר בנזילה של אחד או כמה מהצינורות ולכן יש לתקן את הצנרת.

מתי?

ניתן לאתר רטיבות ונזילות גם בתקופת הקיץ. אין סיבה לחכות לעונת החורף הגשומה כדי לאתר את מקור הבעיה. מים שנאגרו בקירות בעונת החורף יישארו שם זמן רב לאחר סיום עונת הגשמים. במקרה שנדרש ניתן לבצע הדמיה של נזילה על ידי התזת מים והצפות, עד לאיתור מקור הבעיה

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל