איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
בודקים לפני קנייה

בית חדש? מה חשוב לבדוק במערכת האינסטלציה?
בונים בית חדש? שיהיה בשעה טובה. החלום לבנות בית חדש הוא ללא ספק חלום מדהים שישראלים רבים שואפים להשיגו. כל מי שבונה בית יודע שמדובר בכאב ראש לא קטן בדרך אל המנוחה ואל הנחלה. חשוב להשיג אישורים, היתרים ולעמוד בלוח זמנים די מלחיץ. עבודה מול בעלי מקצוע ואינסוף תיאומים הופכים את המלאכה של בניית בית בישראל ללא פשוטה, אך בדרך אל החלום הכל אפשרי. חשוב להדגיש כי גם ובעיקר בבניה חדשה יש לשים לב ולבדוק את סטנדרט הבניה כדי לוודא שאתם מקבלים לא רק בית יפה וחדש, אלא גם נכס שיהיה אמיד לעוד נשים רבות וימנע מכם שיפוצים ותיקונים.


רטיבות? לא אצלנו


לשם כך ערכנו את המאמר הבא. חשוב להבין כי הימצאותן של בעיות רטיבות בבתים משותפים ובבתים פרטיים בארץ ובעולם הופכת את הבעיה הזו לאחד הליקויים הנפוצים ביותר והחמורים ביותר. כאשר אנחנו מדברים על רטיבות בוודאי עולה לנגד עיניכם תמונה של דירה ישנה ומוזנחת, אולם האמת היא כי לאחרונה התברר כי בכ-48 אחוזים מבין הבתים המשותפים ובכ-32 אחוזים מהבתים הפרטיים בבנייה החדשה בישראל נמצאו בעיות של רטיבות.

הרטק איתור נזילות טלפון

מה הסיבות?


לבעיות אלה סיבות שונות שקשורות בעיקרן לשאיפה של הקבלנים להקטין את ההוצאות ולהגדיל את ההכנסות על חשבון סטנדרט הבניה. ראשית ניתן לראות חיפוי לא איכותי של הבתים שיוצר ברבות השנים רטיבות ומראה לא אסתטי. שנית, הקבלנים חוסכים בחומרי עבודה כמו הדבק שמאחד את האריחים בקיר החיצוני וכך אוטם את המבנה בצורה מיטבית. גם מריחה לא מקצועית של חומר איטום על קירות המבנה עלולה לגרום לאיטום לא מספק של המבנה.


בדק בית - בצילום תרמוגרפי עם הרטק איתור נזילות מתקדם!


לאור זאת, כל מי שמעוניין לבנות לעצמו בית וליהנות משנים ארוכות של שקט ללא בעיות רטיבות צריך לבצע בדק בית מקצועי.

  לחצו כאן למידע נוסף על בדיקה לפני קניית נכס עם חברת הרטק. 


בשוק קיימים מומחים שמבצעים בדק בית ובמסגרתו הם מגלים ליקויים שונים ובעיות שונות כמו למשל רטיבות. בדק בית כזה יכול לא רק למנוע מכם לרכוש דירה עם בעיית רטיבות לחמורה שתסבך אתכם בהוצאה כספית כבדה בעתיד, אלא גם יכול למנוע מאנשים אחרים לרכוש דירה כזו על ידי פנייה לגופים הרלוונטיים.


© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל