איתור נזילות מתקדם - הרטק
1-800-30-27-27 הרטק איתור נזילות טלפון
שיחה חינם להרטק איתור נזילות
שובר הנחה - הרטק איתור נזילות
הרטק לועדי בתים

ועדי בתים וחברות אחזקה – למה לכם לעבוד איתי?

שיפוץ הבית או הבניין שבו אנו חיים יכול להיות כאב ראש לא קטן שכרוך באינסוף תיאומים, ריצות, בדיקות, היכרות עם חומרי הגלם, חשיפה לעולם מושגים חדש שלא הכרנו קודם, השגת היתרי בנייה שונים וכמובן עבודה עם קבלנים. אין זה משנה אם מדובר שיפוץ גדול או קטן, כל עבודת שיפוץ היא מסובכת ודורשת ידע מקצועי וכמובן ביקורת על איכות העבודה. בבתים משותפים הדבר מסובך עוד יותר משום שעבודות שיפוץ הן לעתים מורכבות יותר ומשפיעות על מספר רב של אנשים.

מי אחראי?

מי שאחראי לתחזוקת המבנים הבתים המשותפים בישראל הם ועדי הבתים או חברות האחזקה. חברות האחזקה וועדי הבתים מזמינים קבלנים לביצוע עבודות שיפוץ באשר יש החלטה או עולה צורך לבצע פרויקט שיפוץ כלשהו. חשוב לדעת כי כמו שירות בדק בית שמציעות חברות שמתמחות בבדק בית, קיים גם שירות של בדק שיפוצים. בדיקת שיפוץ מבטיחה סיום הולם ואיכותי לעבודה ששילמתם עבורה לא מעט והיא האסמכתא לכך שהקבלן לא התרשל בעבודתו ולא חסך בחומרי גלם ובשעות עבודה.
הרטק איתור נזילות טלפון
 

התקנים

חשוב להבין כי קבלני השיפוצים בישראל לא צמיד עובדים על פי התקנים, משום שהם לא תמיד מכירים את התקנים היטב. משום כך התחום של שיפוצים בעיקר במגזר הפרטי הוא פרוץ למדי ולכדי להבטיח לכפם שקט נפשי דרוש לכם גוף מסודר שמבטיח ביקרות איכותית ומקצועית על עבודת הקבלנים. אם נכוויתם פעם אחת מעבודת שיפוץ לא מקצועית שהסבה לכם נזק אתם בוודאי יודעים כמה מתסכל הדבר. בדק בית מקצועי מבטיח לכם אפוא מעקב אחר איכות העבודה ויכולת לפנות לקבלן בזמן אמת ולדרוש תיקון של הליקויים.

מה עם השלד?

חשוב לדעת שלעתים בעת שיפוץ המבנה המשותף וכתוצאה מהיעדר ידע מקצועי של הקבלנים או המשפצים עצמם נגרם נזק לשלד המבנה. הדבר מסוכן מאד וכאן חשוב להתריע על כך מסעוד מועד. בדק שיפוצים מבצע גם בדיקה של יסודות המבנה והשלד כדי להבטיח כי דבר כזה לא יקרה וכי אם תקרה פגיעה בשלד היא תתוקן ללא דיחוי.

שקט נפשי- אין לו מחיר

בדיקה של איכות השיפוצים בבית המשותף מבטיחה שקט נפשי לכל דיירי הבניין. אם כבר החלטתם לבצע שיפוץ והשקעתם כל כך הרבה, הרי שאין מחיר לשקט הנפשי שלכם ולכן לא כדאי לוותר על בדיקה של איכות השיפוץ על ידי מומחה.

© כל הזכויות שמורות להרטק איתור נזילות בצילום תרמוגרפי | טלפון: 1-800-30-27-27, 077-9131304 | טלפון חירום: 050-532-2701 |
האתר מקודם על ידי אסק4 - קידום אתרים בגוגל